KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BYTOMIU GRZEGORZ SIWY

Kancelaria komornicza

W swojej pracy szczególny nacisk kładziemy na czynności terenowe oraz nieszablonowe podejście do każdego z prowadzonych postępowań.

Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu postępowań egzekucyjnych dotyczących podmiotów gospodarczych, jak również obsłudze tzw. wierzycieli masowych oraz jednostek samorządu terytorialnego w tym w egzekucji należności czynszowych, egzekucji z nieruchomości oraz eksmisjach.

Posiadamy bogate doświadczenie praktyczne w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz w szeroko rozumianym dochodzeniu należności. W naszej wieloletniej praktyce zawodowej kierujemy się zasadą „twardo do problemów, miękko do ludzi”!

Kancelaria uprawniona jest do prowadzenia postępowań egzekucyjnych na obszarze swojego rewiru.

W zakresie egzekucji z nieruchomości, wydania nieruchomości, wprowadzenia w posiadanie nieruchomości, opróżnienia pomieszczeń, w tym lokali mieszkalnych, z osób lub rzeczy (eksmisja) oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio, Komornik działa na obszarze właściwości Sądu Rejonowego w Bytomiu.

Obszar ten obejmuje miasta:

  • Bytom w tym dzielnice: Bytom Górniki, Bytom Stolarzowice, Bytom Miechowice, Bytom Karb, Bytom Bobrek, Bytom Szombierki, Bytom Łagiewniki, Bytom Rozbark, Bytom Sucha Góra, Bytom Śródmieście, Bytom Stroszek – Dąbrowa Miejska oraz Bytom Osiedle Generała Jerzego Ziętka
Skontaktuj się z nami!

Niniejsza strona powstała wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowi reklamy ani oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Klauzula informacyjna RODO dostępna tutaj.